مقالات

کجا تراکت پخش کنم؟(مراکز پخش تراکت)

مراکز پخش تراکت

یکی از روش های بازاریابی برای هر کسب و کاری چاپ تراکت و پخش آن است . تراکت میتواند خدمات و محصولات شما را به خوبی معرفی کند و مشتری را به سمت شما هدایت کند به همین دلیل نمیتوان از مزایای چاپ تراکت برای مشاغل مختلف چشم پوشی کرد.مراکز پخش تراکت نیز یکی دیگر از عواملی است که در بازاریابی بسیار اهمیت دارد به این دلیل که اگر شما تراکت های خود را در مکان مناسبی چاپ نکنید ، بازدهی کار خود را نخواهید دید و عملا بی نتیجه خواهد بود. بسیاری از مشاغل برای چاپ تراکت اقدام میکنند ولی نمیدانند بعد از آن باید چیکار کنند و کجا تراکت پخش کنند! امروز با هم به بررسی مراکز پخش تراکت میپردازیم و آن ها را به شما معرفی میکنیم.

مراکز مختلفی برای پخش تراکت وجود دارند و شما باید با توجه به کسب و کارتان بهترین مکان را انتخاب کنید. مکانی که انتخاب میکنید باید افراد زیادی با سلایق مختلف را شامل شود.

ایستگاه های حمل و نقل

در شهر ها ایستگاه های حمل و نقل مختلفی وجود دارد مانند : ایستگاه اتوبوس ، تاکسی ، مترو ، قطار و …. در این ایستگاه ها روزانه افراد مختلفی وارد میشوند که سلایق گوناگونی دارند. شما میتوانید در این مکان ها تراکت پخش کنید و مسافران میتوانند تراکت شما را تا آخر مسیر در دست داشته باشند و مطالعه کنند.

مراکز مذهبی

یکی دیگر از مراکز پخش تراکت مکان های مذهبی هستند. مشاغل محلی همچون شیرینی فروشی ها ، گل فروشی ها ، خیریه ها و… معمولا از این روش برای تبلیغات استفاده میکنند.

مراکز پخش تراکت

توزیع درب منازل

پخش تراکت درب منزل یکی از روش ها سنتی است و بسیار کارامد است ، فقط شما باید نکاتی را رعایت کنید که تراکت شما بیشتر دیده شود. تراکت های شما نباید در پارکینگ و یا بین در و یا در یک نقطه کوری بیافتد که کسی متوجه تبلیغات شما نشود. معمولا رستوران ها از این روش استفاده میکنند و بازخورد خوبی دریافت میکنند.

مراکز خرید

یکی دیگر از مراکز پخش تراکت مراکز خرید هستند که شامل پاساژ ها میشود . این مراکز به دلیل رفت و آمد زیاد بسیار مناسب هستند . کسانی که داخل پاساژ مغازه ای دارند و جنسی را حراج کردند میتوانند از این روش استفاده کنند. همچنین این روش برای کافه و رستوران های پاساژ بسیار موثر خواهد بود.

مراکز پخش تراکت

مراکز فرهنگی

مراکز فرهنگی شامل سینما ، تئاتر ، کنسرت ، موزه و … میشود . این مکان ها بهترین جا برای پخش تراکت هایی است که به این مسائل فرهنگی مربوط میشود . برای مثال فروش کتاب ، وسایل موسیقی ، کار های هنری و سنتی و….

نمایشگاه

در طول سال نمایشگاه های مختلفی برگزار میشود . بعضی از این نمایشگاه ها مربوط به حوزه خاص میشنود مانند تجهیزات پزشکی و بعضی بسیار عمومی هستند مانند نمایشگاه کتاب . اگر کسب و کار شما مربوط به خاصی نیست میتوانید در نمایشگاه های عمومی شرکت کنید و تراکت خود را پخش کنید تا مردم با شما آشنا شوند . اگر هم کسب و کار شما مربوط به حوزه خاصی است میتوانید تا روز نمایشگاه صبر کنید .بدانید این نوع نمایشگاه ها بسیار مهم و کاربردی هستند. پس برای این نوع از تبلیغات از همین الان برنامه ریزی کنید.

مراکز علمی

از مهم ترین مراکز علمی میتوان به مدارس و دانشگاه ها اشاره کرد . اگر کسب و کار شما مربوط به چاپ و فتوکپی ارزان ، تولید محتوا و مقاله ، فروش کتاب و…. است ، مراکز علمی بهترین مکان تبلیغاتی برای شما محسوب میشود.

مراکز پخش تراکت

مراکز درمانی

مراکز درمانی و پزشکی یکی دیگر مکان هایی می باشد که بسیاری از افراد در آن ها رفت آمد دارند و بسیاری از مشاغل به مراکز درمانی وابستگی دارند و توزیع تراکت در آن مکان ها بازخوردهای خوبی خواهند گرفت. مشاغلی همچون فروش تجهیزات پزشکی ، گل فروشی ها ، داروخانه ها ، سوپر مارکت ها و بسیار دیگر مشاغل از این مراکز برای توزیع و پخش تراکت های خود استفاده بکنند.

 

نتیجه :  همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم شما حتما باید به نوع کسب و کارتان و بازار هدف توجه کنید تا مکان مناسب را برای تبلیغات خود پیدا کنید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد .اگر شما مکان مناسبی را برای پخش تراکت میشناسید که ما معرفی نکردیم حتما برایمان کامنت بزارید.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ تراکت ارزان با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.