مقالات

چاپ کارت ویزیت ارزان و فوری

چاپ کارت ویزیت ارزان و فوری

ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت ارزان و فوری از جمله خدماتی است که مورد توجه کسب و کارهای مختلفی قرار بگیرد. با توجه به این مسئله که چاپ کارت ویزیت اولین و مهمترین ابزار معرفی کسب و کار شما به دیگران می تواند باشد طراحی کارت ویزیت مناسب با کسب و کارتان که باعث جذب مشتریان شود بسیار اهمیت دارد.

به دلیل اندازه مناسب و استاندارد کارت های ویزیت، نسبت به سایر ابزار تبلیغاتی، مشتری به راحتی می تواند آن را در کیف پول خود نگهداری کند و هر زمان که نیاز داشت از آن استفاده کند.

کارت ویزیت تنها ابزاری است که خلاصه ای از فعالیت ها و راه های ارتباط با شما از جمله آدرس، تلفن، فکس، پست الکترونیکی، آدرس وب سایت، اینستاگرام، تلگرام و … را در خود جای داده است.

کارت ویزیت در حالت کلی یک کارت کوچک و مقاوم در مواردی می باشد که حاوی اطلاعات لازم جهت شناخت سریع است. شما در کارت ویزیت خود با کوتاهترین جملات و نشانها، نوع فعالیت و کسب کار، نام، شماره های تماس، جایگاه، آدرس پستی و اطلاعات شبکه های اجتماعی مربوط به خود را مشخص می کنید و به طرف مقابل کمک می کنید تا شما را بهتر و بیشتر بشناسد.

گاهی در جلسات کاری که شما و شرکت شما را نمی شناسند، نوع فعالیت و نام شرکت خود را بزرگتر و خواناتر در آن جای می دهید تا ابتدا مخاطبینی که هیچ اطلاعات و پیش فرضی از شما ندارند در ابتدا حوزه فعالیتتان را بشناسند و بعد از آن به جایگاه شما در آن مجموعه واقف شوند. در این موارد باید در دو طرف کارت ویزیت اطلاعات گوناگونی قرار داد که روی اول آن اطلاعات مربوط به حوزه کاری شما و شرکت و فعالیت های تخصصی تان می باشد و بر روی دوم آن اطلاعات مربوط به خود را در آن جای می دهید تا افراد با شما و جایگاهتان آشنا شوند و زمینه و حیطه کاری تان را بدانند.

به همین علت باید با کمترین نوشته، در یک فضای کوچک اطلاعات جامعی را به مخاطب و کسانی که کارت شما را دارند بدهید و اطلاعات تکمیلی در سایت و شبکه های اجتماعی فعالیت شما شرح داده خواهد شد، و بسیار مهم می باشد که راه های ارتباط با شخص شما کاملاً مشخص باشد.

گروه طراحان اطلس با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی حال حاضر کشور اقدام به تولید و چاپ کارت ویزیت ارزان و فوری برای مشتریان عزیز نموده تا بتوانند به آسانی و قیمت مناسب کارت ویزیت مورد نظر خود را به چاپ برسانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.