مقالات

چاپ پیکسل

چاپ پیکسل

یکی از خدماتی که در مجموعه گروه طراحان اطلس میتوان به آن اشاره کرد ، چاپ روی پیکسل است. چاپ پیکسل با دو هدف صورت میگیرد. دسته اول از مشتریان ما کسانی هستند که پیکسل را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی سفارش میدهند. دسته دوم کسانی هستند که میخواهند به عنوان یک کالای زینتی از آن استفاده کنند و یا پیکسل را به شخصی هدیه بدهند. این پیکسل ها در شکل های دایره ای ، مربع و مستطیل وجود دارند و مشتریان عزیر ما با توجه به کاربرد و سلیقه خود یکی از این مدل ها را انتخاب میکنند.

چاپ پیکسل تبلیغاتی

چاپ پیکسل یکی از راحت ترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی است . امروزه برای بازاریابی و شناخت خود و کسب و کارتان میتوانید از راه های بیشماری استفاده کنید. یکی از این راه ها میتواند دادن هدایای تبلیغاتی مانند سررسید تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی و…. باشد. پیکسل های تبلیغاتی نیز یکی دیگر از وسایلی که شما میتوانید آن را ارائه دهید.

شما میتوانید عکس برند ، لوگو ، آدرس ، شماره تلفن و یا هر چیز دیگری را بر روی پیکسل های تبلیغاتی طراحی و چاپ کنید. چاپ روی پیکسل یکی از روش های ماندگار برای تبلغات کسب و کار شما است.

پیکسل تبلیغاتی

چاپ پیکسل زینتی

عده ای دیگر هستند که برای مناسبت های مختلف مانند ، محرم ، شب یلدا ، تولد و … اقدام به چاپ پیکسل میکنند. از دیگر کاربردهای آن برای چاپ شخصیت های موجود در انیمیشن ها و کارتون ها که برای کودکان و نوجوانان می تواند خاطره انگیز و جالب باشد، به عنوان هدیه مورد استفاده قرار گیرد.

 

چاپ روی پیکسل

انواع چاپ پیکسل

پیکسل سوزنی : پیکسل سنجاقی دارای بیشترین استفاده در میان سایر انواع پیکسل است .پیکسل سنجاقی را می توان برروی لباس، کوله پشتی ،کیف، شال و مواردی از این قبیل توسط سنجاق پشت آن وصل نمود.

پیکسل مگنتی :  پیکسل های مگنتی که بخاطر وجود آهنربا به این نام مشخص می شوند برای چسباندن روی محیط های فلزی مانند درب یخچال و یا کمد فلزی استفاده می شوند.

پیکسل جا کلیدی: بیشتر برای قراردادن تبلیغات و برند سازمان و همچنین هدیه به افراد یا شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پیکسل پارچه ای : پیکسل پارچه ای نوعی از پیکسل بوده که طرح دلخواه شما بر روی سطحی پارچه ای و مقاوم چاپ می شود . این مدل پیکسل به جهت ظاهری متفاوت و هنری می تواند طرفداران خاصی را به همراه داشته باشد.

ابعاد و سایز پیکسل ها

۲۵ میلیمتر – ۳۲ میلیمتر- ۴۴ میلیمتر – ۵۰ میلیمتر-۵۸ میلیمتر

شما میتوانید هر ابعادی که مد نظر دارید را به ما سفارش دهید.

چاپ روی پیکسل

نکاتی برای چاپ پیکسل

  • در نظر داشته باشید که به دلیل گرد بودن شکل پیکسل ها، گوشه های عکسی که شما برای ما میفرستید حذف میشوند. پس محتوای اصلی عکس ارسالی شما باید در مرکز عکس بوده و از گوشه های آن فاصله داشته باشد.
  • تمامی عکس های خانوادگی ارسال شده از طرف کاربران از سمت ما به شدت محافظت میشود و به هیچ عنوان نگران امنیت این تصاویر نباشید.
  • روکش تمامی پیکسل های ما از جنس طلق شفاف و درجه یک است که در برابر آب و… مقاومت دارند. نوع دیگری از پیکسل هم موجود است که چاپ آن روی مقوا انجام شده و به پیکسل مات معروف هستند. این پیکسل ها کیفیت مناسبی دارند اما  در برابر ضربه و آب مقاومت کمی دارند.
  • در چاپ پیکسل سورنی از بهترین سنجاق ها استفاده میشود و سورن آن انقدر تیز است که مانع نخ کش شدن لباس و… میشود.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.