مقالات

چاپ فاکتور ارزان در سریع ترین زمان ممکن

چاپ فاکتور در تهران

فاکتور ها سند های رسمی و تجاری هستند که در اکثر مواقع فروشنده به خریدار ارائه میدهد تا خریدار از اطلاعات خرید (نام و مدل محصول – تعداد و … ) آگاه شود . در فاکتور ها اطلاعات فروشنده و خریدار نیز ذکر میشود . در واقع می توان گفت که فاکتور، یک قرارداد کوچک خرید و فروش است و هر توافقی که صورت میگیرد در آن نوشته میشود.علاوه بر جزئیات و قسمت های مختلف ، ظاهر فاکتور بسیار پر اهمیت است . یک طراحی زیبا و چشم نواز میتواند میزان اعتبار و سلیقه کار و شغل شما را به مشتریان نشان دهد.امروزه هر کسب و کاری از کوچک تا بزرگ به فاکتور نیاز دارد پس اگر تا الان برای چاپ فاکتور اقدام نکردید ، میتوانید طراحی ویژه فاکتور خود را به چاپ اطلس بسپارید . داشتن یک فاکتور سفارشی شده با طراحی اختصاصی، تاثیر زیادی در کسب و کار شما دارد. داشتن فاکتور سفارشی دارای سربرگ‌های اختصاصی با نام، لوگو و برند شما، کسب و کارتان را حرفه‌ای جلوه می‌دهد.ما  در چاپ فاکتور ارزان مجموعه اطلس ، فاکتور  را با بالاترین کیفیت به شما ارائه میدهیم.

چند نوع فاکتور داریم ؟

فاکتورها انواع متفاوتی دارند و ابعاد آنها نیز مختلف است. با توجه به نیاز خود می‌توانید فاکتور مناسب را سفارش دهید. اگر بخواهیم فاکتورها را از نظر رسمیت سند تجاری به چند دسته تقسیم کنیم میتوانیم بگوییم که دو دسته کلی وجود دارد .

  • فاکتور های رسمی : فاکتور رسمی برای کسب و کارهایی است که باید فاکتور را به اداره‌های امور مالیاتی تحویل دهند.
  • فاکتور های غیر رسمی : فاکتورهای غیررسمی برای کسب و کارهای کوچک و محلی است که فاکتور را فقط برای اطلاع رسانی به مشتری استفاده می‌کنند و ارزش قانونی دیگری ندارد.

چاپ فاکتور ارزان

چاپ فاکتور کاربن لس NCR

حتما فاکتور هایی را دیده اید که بدون داشتن کاربن نوشته ها در برگه زیرین نمایش داده میشود . به این نوع از فاکتور ها ، کاربن لس  یا خود کپی میگویند .در این فاکتور شما هیچ کاربنی را مشاهده نمیکنید ولی همان کار برای شما انجام خواهد شد .  این فاکتور بسیار پر مصرف است و در رنگ های مختلف قابلیت چاپ دارد . این فاکتور ها به صورت کامل صحافی میشود و با شماره ملخی قرمز فارسی چاپ میشود. همچنین با توجه به سفارش شما فاکتور ها به صورت دو برگی و سه برگی به شما تحویل داده میشود . در چاپ فاکتور به ازای هر شماره متناسب با تعداد برگ انتخابی شما برگه تحویل داده خواهد شد. به عنوان مثال در انتخاب ۲۰۰۰ شماره ۳برگی، به ازای هر شماره ۳برگه تحویل میشود یعنی برای سفارش ۲۰۰۰ شماره ۶۰۰۰ برگ تحویل داده خواهد شد.”

چاپ فاکتور تحریر ۷۰ زیر الوان ۶۰

این نوع چاپ فاکتور ارزان بر خلاف فاکتورهای کاربن لس ، نیاز به کاربن دارند . چاپ فاکتور تحریر ۷۰ گرم با زیر الوان ۶۰ گرم ایرانی به دلیل قیمت مناسب جزو فاکتور های پرمصرف بازار کشور محسوب می شوند. ما با توجه به سفارش شما این فاکتور را در رنگ های مختلف چاپ میکنیم . فاکتور تحریر به صورت کامل صحافی شده و با شماره ملخی قرمز فارسی به صورت دو برگی و سه برگی به شما تحویل داده میشود .

چاپ فاکتور قبض یک سوم A4

از دیگر محصولات چاپ فاکتور ارزان در مجموعه اطلس میتوانیم به چاپ فاکتور قبضی یک سوم A4 اشاره کنیم.  چاپ فاکتور قبضی به دو صورت تک برگی ( دسته چکی ) و ۲برگی یا ۳ برگی ارائه میشود. چاپ فاکتور های ۲برگی یا ۳برگی قبضی نیز به دوصورت تحریر ۷۰ با زیر الوان ۶۰ گرمی و یا کاربن لس عرضه و چاپ خواهد شد.

چاپ فاکتور

چاپ فاکتور رسمی دارایی (مالیاتی)

چاپ فاکتور رسمی دارایی به سه صورت کاربن لس ، مخصوص پرینتر و معمولی قابل چاپ است. چاپ کلیه فاکتور های رسمی دارایی به صورت سایز استاندارد A4 و تک رنگی می باشد. سری فاکتور های رسمی دارایی مالیاتی به صورت ۱۰۰۰ عددی در ۲۰ دسته فاکتور صحافی و دسته بندی خواهند شد.

سوالی که در این قسمت برای مشتریان عزیر ما پیش می آید این است که چه شماره سریالی باید روی فاکتورهای رسمی بخورد که مورد تایید اداره دارایی باشد؟

تنها شماره سریال هایی که به روش چاپ افست و چاپ ملخی به صورت برجسته و قرمز رنگ هستند مورد تایید کارشناسان دارایی است و هیچ کدام از فاکتور های که با شماره زن دستی و پرینتر ، شماره گذاری شدند قابل قبول نیستند.

چاپ فاکتور به چه عواملی بستگی دارد؟

  • کاغذ فاکتور ( تحریر یا کاربن لس بودن)
  • ۲- رنگ چاپ فاکتور ( سیاه و سفید بودن یا رنگی بودن )
  • صحافی فاکتور ( نوع شماره برجسته بودن شماره یا معمولی بودن شماره ، ترتیب کردن)
  • و ….

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ فاکتور ارزان با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.