مقالات

چاپ عکس روی قاب گوشی موبایل

چاپ عکس روی قاب گوشی موبایل

گروه طراحان اطلس یکی از اولین تولید کنندگان چاپ عکس بر روی اجسام سخت است که در این زمینه خدمات بیشماری را عرضه میکند . یکی از این خدمات که مورد استقبال جوانان و نوجوان قرار گرفته است چاپ عکس روی قاب گوشی موبایل است. میتوان گفت امروزه در دست هر کسی یک گوشی موبایل دیده میشود. قاب ها برای محافظت از موبایل شما کاربرد دارند و همه به عنوان یک ابزار ضروری آن را بر روی تلفن همراه خود قرار میدهند تا دچار آسیب نشود.

اگر اهل عوض کردن و تنوع در قاب گوشی موبایل خود هستید ، حتما از طرح های تکراری داخل ویترین مغازه ها خسته شدید و دوست دارین این بار قابی خاص ، متفاوت و در عین حال شیک را تجربه کنید .ما به شما چاپ عکس بر روی موبایل را پیشنهاد میدهیم.

انواع قاب برای چاپ عکس

هارد

ژله ای

این دو دسته نیز شامل قاب های مختلفی از جمله سه بعدی تمام لبه، دور ژله ای ، سه بعدی مات ، دور ژله  پشت گلس و … میشوند.

چاپ عکس روی قاب موبایل

کاربرد چاپ عکس روی قاب موبایل

  • هدیه : اگر از هدیه های تکراری خسته شدید و یا نمیدانید چه هدیه ای مناسب دوست و یا اقوام  شما است ، چه چیزی بهتر از یک قاب موبایل با عکس و یا طرح دلخواه او؟ شما میتوانید برای مناسبت های مختلف از جمله تولد ، ولنتاین و … از این هدیه خاص استفاده کنید .
  • تبلیغات : همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم ، قاب موبایل یک ابزار کاربردی برای همگان است که جذابیت زیادی دارد و شما میتوانید عکس محصول و یا لوگو برند خود را بر روی قاب های مختلف چاپ کرده و رایگان توزیع کنید. این کار باعث می شود تا تبلیغ شما علاوه بر شخصی که قاب را تحویل می گیرد، در معرض دید همگان نیز قرار بگیرد.

چاپ عکس روی قاب گوشی موبایل

 

روند چاپ عکس بر روی گوشی

چاپ روی قاب گوشی با دستگاه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. برخی به صورت مستقیم (بوسیله پرینتر) و برخی دیگر نیز به روش غیر‌مستقیم (بوسیله پرینتر و دستگاه چاپ روی قاب موبایل) چاپ می‌شوند، که در ایران روش دوم مرسوم بوده و بیشتر قاب‌های گوشی به این روش چاپ و تولید می‌شوند.

برای چاپ عکس روی قاب گوشی موبایل کافیست عکس مورد نظر را برای ما ارسال کرده و مدل و نوع گوشی خود را مشخص کنید. طراحان ما در کمترین زمان ممکن برای شما چاپ خواهند کرد.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ عکس روی قاب گوشی با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.