مقالات

چاپ عکس روی مکعب روبیک به عنوان هدیه ای خاص و لاکچری

چاپ عکس روی روبیک

در سال های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین شیوه های نوینی که برای چاپ عکس روی اجسام مختلف ابداع شده ، شما میتوانید کالاهای خاصی  مانند لیوان ، تی شرت و …را به دوستانتان هدیه دهید. یکی از کالا هایی که اکثر جوان ها برای سورپرایز از آن استفاده میکنند و مورد استقبالشان قرار گرفته ، روبیک ها هستند. شما میتوانید از خدمات چاپ عکس روی روبیک توسط گروه طراحان اطلس استفاده کنید و کالایی بی نظیر و خاص هدیه دهید.

روبیک ها کالاهایی از جنس پلاستیک هستندکه ۹ وجه دارند. در هر وجه یک عکس قرار میگیرد به طوری که با چرخش روبیک در حالت های مختلف شما عکس های مختلفی را مشاهده میکنید.

روبیک تبلیغاتی

نحوه چاپ عکس بر روی روبیک

شما باید ۹ عکس را برای ما ارسال کنید و ما پس از بررسی و چک کردن کیفیت عکس ها ، روبیک شما را میسازیم . سعی کنید عکس هایی با کیفیت و در سایز مناسب برای ما ارسال کنید.

چاپ عکس روی مکعب روبیک، همانند تخته شاسی بوده، که از چسب دوطرفه روی روبیک، جهت چسباندن عکس چاپ شده استفاده می‌گردد. می‌توان مکعب روبیک را به صورت خام تهیه و پس از چاپ عکس در سایز متناسب روی آن چسباند.

چاپ روی روبیک

کاربرد های چاپ عکس روی روبیک

  •  هدیه به عزیزانتان
  • گیفت عروسی
  • گیفت تولد
  • هدیه های نمایشگاهی
  • معرفی محصولات جدید (promotion)
  • و…

شما هیچ محدودیتی در تعداد سفارش روبیک ندارید و میتوانید هم به صورت تکی و هم به صورت تیراژ خریداری کنید.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ عکس روی روبیک با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.