مقالات

چاپ ست اداری ارزان

ست اداری ارزان

یکی از پرکاربرد ترین ابزار هایی که در شرکت ها و سازمان های استفاده میشود ست اداری است . ست های اداری یک سری اوراق هستند که برای رد و بدل کردن بین موسسات و سازمان های اداری مورد استفاده قرار میگیرد . چاپ ست اداری ارزان میتواند از طریق چاپ افست و یا دیجیتال انجام شود. در چاپ ست اداری تمامی محصولات دارای قالب و طرح یکسان هستند . ست اداری میتواند شامل چندین محصول مختلف مانند سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و … باشد . حتی برخی از سازمان ها برای یکپارچگی از لیوان های تبلیغاتی ، ساعت دیواری ، خودکار یکسان و …. استفاده میکنند .

ست اداری با توجه به کارکردش باید ویژگی هایی داشته باشد تا معرف شرکت و یا مجموعه شما باشد یعنی  شامل  نام ،  لوگو ،  آدرس، رنگ سازمانی شرکت شما  و …شود . در چاپ ست اداری ارزان معمولا به زیبایی و جذاب بودن ست ها توجه بسیاری میشود . چراکه ست های اداری معمولا معرف پرستیژ شرکت شما نزد دیگران است .

اهمیت ست اداری

همان طور که در ابتدا گفتیم ست اداری پرستیژ و شخصیت سازمان شما را نشان میدهد و از آنجایی که معمولا افراد در سازمان ها به صورت مستقیم وارد مذاکره نمیشوند و این اوراق هستند که بین شرکت ها رد و بدل میشوند ، میتوانند بر روی نظر افراد تاثیر مثبت و یا منفی بگذارند . به همین دلیل اگر برای سازمان خود ارزش قائل هستید و میخواهید آن را ارتقا دهید باید از بهترین و زیبا ترین ست های اداری استفاده کنید تا حس اعتماد را به صورت غیر مستقیم بر روی افراد ایجاد کنید .

ست اداری ارزان

نکاتی درباره طراحی و چاپ ست اداری

در هنگام طراحی ست اداری باید چند فاکتور را در نظر بگیرید که در زیر به آن اشاره میکنیم.

  • رنگ سازمانی: در انتخاب رنگ سازمان خود بسیار دقت کنید و آن را از نظر روان شناسی بررسی کنید تا بتواند تاثیر مثبتی بر روی مخاطبان بگذارد .
  • طراحی و فونت ها : طراحی و فونت ست اداری باید علاوه بر رسمی بودن حس اعتماد را ایجاد کند و زیبا باشد و اطلاعات اصلی خوانا و در معرض دید قرار بگیرند تا مخاطب دچار سردرگمی نشود.
  • لوگو : لوگویی مناسب با سازمان خود طراحی کرده و آن را در بخش مناسبی از ست اداری خود قرار دهید تا دیده شود .
  • جنس اقلام : بهتر است جنس اقلام موجود در ست اداری را متناسب با هم و با توجه به کاربرد آن ها انتخاب نمایید تا سازمان شما یکپارچه تر به نظر برسد.

در چاپ اطلس این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید  هر یک اجزای ست اداری خود را به صورت جداگانه سفارش دهید و یا از طرح های آماده ما استفاده کنید .

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ ست اداری ارزان با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.