مقالات

چاپ روی کوسن و بالشت با بالاترین کیفیت

چاپ عکس روی بالشت

کوسن یکی از المانهای محبوب در دکوراسیون می باشد که باعث زِیبایی هرچه بیشتر تخت ، مبل و کاناپه می شود. این محصول کاربردی برای زیبا سازی دکوراسیون منزل ، هتل ، دفتر کار و … در نظر گرفته شده است و طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل چاپ روی کوسن را به خدمات خود اضافه کردیم .

موارد استفاده بالشت

  • چاپ لوگو و آرم شرکت شما روی بالشت
  • چاپ عکس دلخواه شما روی بالشت
  • هدیه و یادگاری انواع کوسن و بالشت
  • تولید انبوه انواع کوسن و بالشت

 

چاپ عکس روی بالش برای منزل و هتل  : این محصول نیز مورد استقبال خانواده ها و هتل ها قرار گرفته است چرا که میتوانند رنگ و طرح دلخواهشان را بر روی آن چاپ کرده و با محیط ست کنند. کودکان دوست دارند از بالش هایی که عکس خود و یا شخصیت محبوبشان است ، استفاده کنند و حس خوبی به آن ها میدهد. .این محصول جذاب  بسیار برای هدیه مورد استفاده قرار میگیرد و برای هر گروه سنی مناسب است .

چاپ عکس روی بالش برای شرکت و دفتر کار : شرکت هایی که آرم و لوگو خود را در دکوراسیون خود استفاده می نمایند حس اطمینان بیشتری در مشتری خود ایجاد نموده و پرستیژ خود را بالا می برند. شما میتوانید هر تعداد که مد نظر دارید سفارش خود را در مجموعه ما ثبت کنید تا ما در سریع ترین زمان ممکن آن را برای چاپ کنیم.

چاپ عکس روی کوسن

انواع کوسن برای چاپ عکس

  • چاپ روی کوسن ساتن
  • چاپ بر روی کوسن مخمل

چاپ روی بالش

روش چاپ عکس روی کوسن

چاپ بر روی کوسن های ساتن و مخمل مختص سابلیمیشن دقیقا همان شرایط چاپ بر روی انواع تیشرت را دارند. در چاپ بر روی کوسن تنها کافیست که طرح مورد نظر خود را در ابعاد دلخواه خود بصورت میرور وار یا برعکس بر روی کاغذ ترنسفر سابلیمیشن چاپ کنید و پس از خشک شدن جوهر چاپ شده بر روی کاغذ , کوسن را در دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد و به مدت ۶۰ ثانیه زیر پرس قرار دهید.

چاپ روی تمام سطوح کوسن:
ما بر روی تمام سطح پارچه طرح شما را چاپ میکنیم و تا جایی که میتوانیم سعی میکنیم هیچ فضای سفیدی در حاشیه کار وجود نداشته باشد تا  با بیشترین کیفیت زیبایی چاپ شود.
دوخت بعد از چاپ به همراه زیپ مخفی:
عکس یا طرح دلخواه شما ابتدا روی پارچه چاپ شده و سپس دوخته می شود که این کار باعث می شود هیچ درز سفیدی روی کوسن شما وجود نداشته باشد.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ عکس روی کوسن و بالش با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.