مقالات

چاپ روی موس پد

چاپ روی موس پد

 

با پیشرفت تکنولوژی میتوانیم بگوییم که کامپیوتر ها و لوازم جانبی آن ها به بخشی از زندگی ما تبدیل شده اند .یکی از این ابزار ها موس پد ها هستند که برای حرکت راحت تر ، سهولت استفاده و دقت بیشتر برای زیر موس استفاده میشوند. اکثر موس پد هایی که در بازار مشاهده میکنید تیره و تک رنگ هستند و ممکن است برای شما کسل کننده باشد. شما میتوانید در چاپ اطلس یک موس پد اختصاصی برای خودتان سفارش دهید .چاپ روی موس پد به این صورت است که طرح دلخواهتان مانند عکس و یا یک لوگو را برای ما ارسال میکنید و ما آن را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و بالا ترین کیفیت چاپ می کنیم.

کاربرد چاپ روی موس پد

معمولا این موس پد ها به عنوان یک هدیه خاص و یا یک کالای تبلیغاتی کاربرد دارند . به این صورت که شرکت ها و نهاد های مختلف لوگوی خود را برای ما ارسال میکنند و از ما میخواهند که آن را بر روی موس پد هایی چاپ کنیم . بسیاری از شرکت ها و سازمان ها جهت ایجاد نظم، یکپارچگی و همچنین زیباسازی محیط کار این موس پد ها را چاپ میکنند و آن را در اختیار کارمندان خود قرار می دهند. اگر شرکت ها خودشان با کامپیوتر کار کنند میتوانند آن را استفاده کنند و در غیر این صورت به عنوان هدایایی به مشتریان خود میدهند تا آن ها همیشه نامشان را به یاد داشته باشند.

چاپ روی موس پد

انواع موس پد های چاپی

موس پد ها در اشکال مختلفی مانند مستطیلی ، دایره ای و قلبی موجود است . یکی از رایج ترین موس پد هایی که در چاپ اطلس سفارش میدهند موس پد هایی با شکل مستطیل است اما کسانی که میخواهند از موس پد های خاص و متفاوت استفاده کنند و یا به عنوان هدیه به دوستانشان بدهند از موس پد های دایره ای و قلبی استفاده میکنند.

همه موس پد هایی که ما داریم دارای بهترین کیفیت هستند و جنس زیره پدموس ها از ژله بسیار مرغوب است. کیفیت رنگ و چاپ روی پدموس ها بسیار شفاف و زنده بوده و تفکیک رنگ ها بسیار عالی می باشد. رنگ های چاپ شده برروی پدموس ها به هیچ وجه پاک نمی شود و کاملا قابل شستشو میباشد. همچنین پارچه چاپی قرار گرفته بر روی این پدموس ها بر اثر شستشو هرگز جدا نمی شود و دارای انعطاف بسیار زیاد بوده و حتی اگر مچاله بشوند باز هم بدون تغییر ظاهر به حالت اول بر می گردند.

چاپ روی موس پد تبلیغاتی

قبل از سفارش توجه کنید

یکی از مشکلاتی که به ندرت ممکن است اتفاق بیوفتند و باعث شود که موس شما بر روی موس پد ها ی چاپی کار نکند  این است اگر موس کامپیوتر شما اپتیکال یا لیزری باشد ممکن است در هنگام کار بر روی این پد موس دچار مشکلاتی شوید و نشانگر موس به آرامی کار کند و یا دچار اختلال در حرکت شود به همین دلیل درصورتی که پد موس شما جنبه کاربردی دارد سعی کنید طرح مشکی و تیره یا یکدست و تک رنگ برای چاپ در نظر داشته باشید.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ عکس روی موس پد با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.