مقالات

چاپ روی لیوان حرارتی یا لیوان جادویی

چاپ روی لیوان حرارتی

یکی از خدمات جالب و پرطرفداری که در مجموعه چاپ ما صورت میگیرد و مشتریان زیادی دارد ، چاپ روی لیوان حرارتی است . به دلیل ویژگی منحصر به فردی که این نوع از لیوان ها دارد مورد استقبال قرار گرفته است و در موارد بسیاری همچون تبلیغات و هدیه استفاده میشود.

لیوان حرارتی چیست؟

چاپ روی لیوان حرارتی با چاپ روی لیوان ساده کاملا متفاوت است. لیوان های حرارتی که به لیوان های جادویی معروف هستند لیوانهایی هستند که در ساخت آنها از تکنولوژی ویژه ای استفاده شده و دارای ویژگی منحصر به فردی هستند که آن را از بقیه لیوان و ماگ ها متمایز میکند. لیوان های حرارتی لیوان های مشکی رنگ ساده هستند و هیچ طرح خاصی ندارد. اما چرا به آن جادویی میگویند ؟ شما هنگامی که مایعی داغ همچون چای یا نسکافه را داخل آن بریزید ، لیوان تغییر رنگ داده و طرحی از زیر آن نمایان میشود ولی در حالت سرد لیوان کاملا به رنگ مشکی است .

چاپ روی لیوان حرارتی

انواع لیوان حرارتی

لیوان های حرارتی در مجموعه گروه طراحان اطلس در دو مدل مات و یا براق موجود می باشد که متناسب با موجودی چاپخانه طرح شما به صورت اختصاصی چاپ می شود. این نوع از این لیوان ها بسیار مناسب هدیه و تبلیغات میباشند.

روش چاپ روی لیوان حرارتی یا لیوان جادوئی

یکی از روش های رایج و مقرون به صرفه چاپ روی لیوان حرارتی ، روش سابلیمیشن است. ابتدا طرح دلخواه شما توسط جوهر های مخصوصی برروی کاعذ های مخصوص این چاپ قرار می گیرد و سپس توسط دستگاه چاپ ماگ طرح اختصاصی شما به لیوان منتقل می شود و پس از گذشت مدت زمانی که حرارت می بیند طرح تماما به ماگ منتقل می شود که از ویژگی های این روش این است که این رنگ به خورد لعاب سرامیکی لیوان می رود و دوام و ماندگاری بالایی به طرح شما روی لیوان می بخشد.

طرح این لیوان ها به صورت دائمی است و پاک نمیشود ، فقط لازم است برای ماندگاری و زیبایی بیشتر شما نکاتی را بدانید.

  • پس از استفاده داخل لیوان را کاملا بشورید به دلیل اینکه جنس داخل این ماگ ها قدری رنگ پذیری دارند و اگر چای درون آنها بماند به مرور زمان به زردی می رود.
  • برای شست و شوی این لیوان ها از مواد شوینده قوی ماند وایتکس استفاده نکنید.
  • برای شستشوی آنها نبایست از سیم و لوازم زبر و خش دار استفاده کرد که دوام بیشتری به لیوان شما ببخشد.

چاپ روی لیوان حرارتی

چه طرح هایی را میتوان بر روی لیوان حرارتی چاپ کرد؟

شما میتوانید هر طرحی که دوست دارید مانند عکس خانوادگی ، عکس تکی ، نقاشی ، آرم و لوگو دلخواهتان را بر روی این لیوان ها چاپ کرده و هیچ محدودیتی ندارید.کافیست عکس مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا در بالاترین کیفیت آن را بر روی لیوان شما چاپ کنیم.

نکته ای که در این قسمت از چاپ روی لیوان حائز اهمیت است سایز عکس ها است. فقط فضایی بین ۲۰ سانت در دورتادور لیوان و ۹٫۶ سانت از ارتفاع لیوان ها قابلیت چاپ دارند .

این فضا باید به طور کامل پر شود تا لیوان به زیبایی هر چه تمام تر شود.اگر سایز عکس شما کوچکتر است میتوانید از دو عکس استفاده کنید و هر کدارم را در یک طرف لیوان چاپ کنید.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ عکس روی لیوان با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.