مقالات

چاپ روی بادکنک

چاپ روی بادکنک-

با توجه به پیشرفت صنعت چاپ شما شاهد کالایی هایی هستید که میتوان هر طرحی را بر روی آن ها چاپ کرد .  چاپ روی بادکنک یکی از خدماتی است که گروه طراحان اطلس به مشتریان خود ارائه میدهد و مشتریان بسیار از آن استفاده میکنند. چاپ روی بادکنک با اهدافی مختلفی صورت میگیرد و افراد برای مراسم های یاد بود ، گردهمایی های سیاسی و اجتماعی  ، جشن و … به عنوان یک کالای تبلیغاتی ارزان و تاثیرگذار ار آن استفاده میکنند. شما میتوانید بر روی بادکنک های سفارشی خود هر متن و یا طرحی را چاپ کنید.

چاپ بادکنک برای استفاده در مراسم

از چاپ بادکنک می‌توان در انواع مراسم‌های مختلف، سالگردها و یادبود اشخاص و رویدادهای مختلف سیاسی و اجتماعی استفاده کرد. شما میتوانید یک پیام تاثیر گذار و یا اسم شخص مورد نظرتان را بر روی آن چاپ کنید .

چاپ بادکنک برای استفاده در جشن ها

با این نوع از چاپ میتوانید کاری خاص و متفاوت انجام دهید . به این صورت که بعضی از از افراد به جای کارت دعوت از این بادکنک های سفارشی استفاده میکنند ، شما حتی میتوانید عکس شخص مورد نظرتان را بر روی آن چاپ کنید.

چاپ بادکنک در تبلیغات

مهم ترین و رایج ترین کاربردی که این بادکنک های چاپی دارند جنبه تبلیغاتی آن است. امروزه بازار رقابت بین کسب و کار ها بسیار داغ است و همه میخواهند با استفاده از روش های تبلیغاتی متفاوت ، خود را نشان دهند و مشتریان بیشتری جذب کنند. بسیاری از شرکت ها شماره تماس و یا لوگو و شعار خود را بر روی آن چاپ کرده و پخش میکنند . همچنین میتوان با یک بادکنک آرایی جذاب و متفاوت بر سر در مغازه ، شرکت و یا نمایشگاه های بین المللی جلب توجه کنید .

چاپ روی بادکنک تبلیغاتی

انواع چاپ بادکنک

چاپ یکطرفه تک رنگ : این نوع چاپ بسیار پرطرفدار بوده  و این نوع چاپ فقط در یک طرف با یک رنگ انتخابی مشتریان چاپ میشود.

چاپ یکطرفه رنگی  : این نوع چاپ نیز در یک طرف بادکنک انجام میشود و شما میتوانید از رنگ های بیشتری استفاده کنید.

چاپ دوطرفه : در این نوع چاپ شما میتوانید در هر دو طرف بادکنک دو طرح متفاوت طراحی و چاپ کنید.

در سال های گذشته کیفیت چاپ روی بادکنک خوب نبود و رنگ و طرح آن ها هنگام باد شدن کم رنگ میشد و یا میریخت ، اما الان شما هیچ محدودیتی برای این نوع چاپ ندارید و طرح و یا متن دلخواه شما بسیار با کیفیت و پر رنگ چاپ خواهد شد.

انواع چاپ بادکنک

مزایای چاپ بادکنک

  • بادکنک ها به دلیل طرح و رنگ های جذاب و متفاوتی که دارند جلب توجه میکنند و در معرض دید قرار میگیرند و بهترین روش تبلیغاتی محسوب میشوند به همین دلیل شما میتوانید لوگو و شعار کسب و کار خود را بر روی آن چاپ کنید.
  • استفاده از بادکنک بهترین راه برای ایجاد یک ارتباط مهیج و سرگرم کننده است و میتواند ارتباطی دوستانه بین شما و مشتریان برقرار کند.
  • خیلی از اشخاص هنوز بدین اعتقاد و باور نرسیده اند که از بادکنک تحت عنوان یک وسیله و ابزار تبلیغاتی استفاده کنند. پس قبل از اینکه رقیبان شما به فکر استفاده از بادکنک تبلیغاتی برای بازاریابی خود بیفتند،شما با گزینش این دسته تبلیغات در رقابت تبلیغاتی برنده گردید .
  • با هدیه دادن یک بادکنک که تبلیغ شما رویش چاپ شده است به بچه ها، با هزینه ای بسیار اندک، هم دل پدر و مادر کودک را بعنوان مشتری بدست آورده‌اید و هم آن بادکنک در دست کودک تبلیغی سیار برای شما می‌باشد که پای افراد بیشتری را به محل کسب و کار شما باز خواهد کرد.
  • چاپ روی بادکنک های تبلیغاتی یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغاتی است که تاثیر زیادی دارد .

روش چاپ بادکنک

چاپ روی بادکنک به دلیل حالت کشسانی و نبود یک سطح صاف و همچنین احتمال ترکیده شدن آن بسیار حساس است و نیاز مند دقت بالا و تجربه فراوانی است . این نکته را بدانید که چاپ فقط بر روی بادکنک هایی که باد شده است صورت میگیرد و نمیتوان روی بادکنک خالی این کار را انجام داد .

پس از چاپ شدن و خشک شدن بادکنک باید از باد خالی شود تا بدست مشتری برسد. اگر رنگ چاپ بادکنک رنگ مناسبی نباشد، پس از خالی شدن باد بادکنک بهم فشرده شده و بعد از باد شدن مجدد بادکنک، مرکب پودر شده و از روی بادکنک می‌ریزد.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ بادکنک با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.