مقالات

چاپ تراکت ارزان

چاپ تراکت ارزان

چاپ تراکت ارزان با کمترین هزینه در سریعترین زمان ممکن توسط گروه طراحان اطلس امکان پذیر می باشد تا شما عزیزان بتوانید به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و دیگر نگران هزینه ها نباشید.

شاید بارها در پیاده رو مکان های عمومی افرادی را دیده باشید که تراکت های تبلیغاتی و یا فلایر پخش می کنند و از این طریق کسب و کار خود را تبلیغ می کنند.

تراکت برگه ای تبلیغاتی می باشد که از جنس کاغذ تحریر یا کاغذ گلاسه با نام انگلیسی Flyer و نام فرانسوی Tract است که برای معرفی و تبلیغ محصول ، شرح فعالیت ، اطلاع رسانی درباره رویداد یا وقایع معین چاپ شده استفاده می شود. شما عزیزان می توانید با چاپ تراکت گلاسه ارزان ترین و ساده ترین و رایج ترین روش تبلیغاتی را انجام دهید.

چاپ تراکت گلاسه یا چاپ تراکت تحریر به صورت تمام رنگی یا سیاه و سفید در انواع و سایزهای مختلف A4,A5 و A6 به صورت یک رو و دورو با خلاقیت در طراحی و طرح های متنوع با توجه به نوع کار چاپ می‌گردد.

انواع تراکت

چاپ تراکت رنگی

در چاپ تراکت های رنگی باید دقت بیشتری نسبت به چاپ تراکت های سیاه و سفید داشت زیرا این نوع از تراکت ها عموما بیشتر از تراکت های سیاه و سفید نظر مشتریان را به خود جلب می‌کنند. اما باید توجه داشت که از رنگ‌های هم خانواده استفاده شود زیرا ترکیب رنگ‌های اشتباه ممکن است تاثیر منفی بر روی مشتریان داشته باشد و مخاطبان تراکت‌های شما را بدون نگاه کردن دور بیاندازند.

چاپ تراکت حرفه‌ای

آرم شرکت، تصویر، نوشته و شعار یک سازمان تناسب رنگ و نوع کاغذ برای چاپ حرفه‌ای تراکت را مشخص می‌کند. طراحی و چاپ تراکت حرفه‌ای باید به گونه‌ای باشد که تراکت اطلاعات را به طور حرفه‌ای در خود جای دهد، مطالب را به صورت شفاف و واضح بیان کند، تصاویر گویا، زیبا و مرتبط داشته باشد تا مشتریان با دیدن تراکت به خواندن مطلب داخل آن ترغیب شوند، مطالب طولانی و کسل کننده و ملال آور نداشته باشد و از تصاویر با رنگ‌بندی زیبا، مناسب و با کیفیت بالا استفاده شود.

چاپ تراکت تبلیغاتی

چاپ تراکت تبلیغاتی با کاغذ تحریر یا کاغذ گلاسه یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی مقرون به صرفه است تراکت برگه‌ای چاپی تا نشده است که معمولا در سایزهای a4,a5 و a6 و به صورت یک رو یا دورو برای معرفی محصول و خدمات خاص و جدید، ارائه اطلاعات، خبر دادن رویداد یا وقایع خاص و معرفی ایده‌ها به صورت پخش مستقیم در مکان های عمومی، چسباندن روی دیوار، انداختن در صندوق پست و … مورد استفاده قرار می‌گیرد و به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند.

چاپ تراکت دیجیتال

چاپ تراکت دیجیتال برای چاپ فوری تراکت در زمان کم با بهترین کیفیت گزینه بسیار مناسبی است. دستگاه های ‏دیجیتال می توانند در ‏کم ترین زمان با سرعت و دقت بالا تراکت‌های رنگی، سیاه و سفید به صورت یک رو یا دورو چاپ کنند.

چاپ تراکت‏ ارزانترین نوع تبلیغ است که با حداقل قیمت می‌توان مشتریان را تحت تاثیر قرار داد و برند، کسب کار، خدمات و محصولات خود را معرفی کرد. چاپ تراکت نسبت به انواع تبلیغات دیگر هزینه کمتری دارد و می‎توان حجم بسیار زیادی تراکت چاپ کرده و در سطح شهر و مناطق مختلف پخش و توجه مخاطبان زیادی را جلب کرد. چاپ تراکت ارزان برای شرکت‌های تازه تاسیس یا شرکت‌های کوچک که بودجه زیادی برای تبلیغات ندارند گزینه بسیار مناسبی است.

چاپ تراکت چسبی

تراکت ها به صورت های گوناگون بین افراد مختلف پخش می‌شوند. نوع دیگری از تراکت به گونه‌ای است که به طور مستقیم به دست مردم داده نمی‌شود و بر روی سطوح مختلف معابر عمومی مانند درها، دیوارها و … چسبانده شده تا توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب نماید و افراد در حین عبور و مرور آن‌ را مشاهده کنند.

چاپ تراکت گلاسه

تراکت ها با جنس‌های گلاسه و تحریر در گرماژ مختلف و انواع سیاه و سفید، رنگی و یک رو یا دورو با سایزهای a4,a5 و a6 به چاپ می‌رسند که بسته به نوع کار می‌توان آن‌ها را انتخاب کرد.

چاپ تراکت

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.