مقالات

چاپ بنر تسلیت

چاپ بنر تسلیت

در این مقاله میخواهیم در مورد چاپ بنر و چاپ بنر تسلیت اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم . بنر ها جز محصولاتی هستند که جنس پایه آن پارچه است و از قدیم برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار میگرفته است .در گذشته این بنر ها توسط نقاشان و یا خوش نویسان آماده میشد ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توانایی ثبت تصاویر دیجیتال این کار بسیار آسان تر شده و زیبایی و جلوه بصری آن افزایش یافته است .

یکی از متداول ترین بنر ها ، بنر تسلیت و تبریک است. وقتی در مورد بنر صحبت میشود عده ای به یاد زمینه های روشن و رنگ های شاد آن ، بازگشت حجاج از مکّه می افتند و عده دیگری به یاد زمینه های سیاه آن و عرض تسلیت به خانواده متوفی یا اعلام داغی بزرگ می افتند.

 بنر تسلیت و ترحیم یکی از ابزار های همدری با خانواده ی متوفی است . این بنر های تسلیت شامل یک پیام تسلیت ساده به همراه جلوه بصری ویژه ای است که شما میتوانید به راحتی مقصود خود را برسانید.

در چاپ بنر تسلیت پیام های مختلفی از جمله ابراز همدردی ، همدلی ، شریک شدن در غم و عرض تسلیت وجود دارد و شما میتوانید یکی از این انواع را انتخاب کنید.

چاپ بنر ترحیم

بنر تسلیت و یا ترحیم توسط ۴ عدد پانچ و یا چسب دو طرفه به دیوار منزل و یا محل کار خانواده داغدار متصل میگردد.

از آن جایی که این گونه اتفاقات بسیار ناگهانی است و شما فرصتی برای انتخاب و تصمیم گیری ندارید ، میتوانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن ما آن را برای شما چاپ میکنیم. کافیست متن و سایز بنر مورد نظر را اعلام کنید.

متخصصان ما قبل از چاپ بنر عکس آن را برای تایید نهایی برای شما ارسال میکنند و پس از تایید و چاپ آماده ارسال است.

در صورت تمایل به ثبت سفارش و چاپ بنر می توانید با شماره ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ در تماس باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.