مقالات

چاپ بنر اینترنتی

چاپ بنر اینترنتی

چاپ بنر اینترنتی از جمله خدمات گروه طراحان اطلس است . این مجموعه با چاپ بنر با کیفیت و فوری رضایت مشتریان خود را جذب کرده و جزو یکی از برترین گروه های چاپ بنر در غرب تهران به حساب می آید .

چاپ بنر در انواع مختلفی وجود دارد و به دودسته کلی تقسیم میشود.

۱- چاپ بنر تبلیغاتی

۲- چاپ بنر مناسبتی

بنر های تولد ، تسلیت ، حج و … جزو دسته بنر های مناسبتی به حساب می آیند .

دسته دیگر بنر های تبلیغاتی است که شما در کوچه و خیابان ها مشاهده میکنید و شامل بنر وینیل ، بنر وینیل شبکه ای و بنر لمپوست میشود.

چاپ این نوع بنر ها نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد و باید نکاتی در آن رعایت شود .

اولین مورد سایز این نوع بنر است . از آن جایی که این بنر ها در ارتفاعات بالاتری قرار میگیرند باید بزرگ باشند و نوشته های آن نمایان تر باشد تا مخاطبان بتوانند آن را به خوبی مشاهده کنند.

نکته دوم جنس و کیفیت این نوع از بنر ها است و از آنجایی که این بنر ها در فضای خارجی نصب میشوند و در معرض عوامل طبیعی مانند باد و باران و برف و… قرار میگیرند باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد .

چاپ بنر آنلاین

گروه طراحان اطلس با چندین سال سابقه طراحی و چاپ بنر از همه این مسائل آگاه است و بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد.

اگر شما به هر دلیل نمیتوانید به صورت حضوری بنر خود را سفارش دهید ، ما این امکان را برای شما فراهم کردیم تا بتوانید به صورت اینترنتی و آنلاین این کار را انجام دهید. با چاپ بنر اینترنتی شما دیگر نیاز به حضور فیزیکی پیدا نخواهید کرد.

قبل از چاپ بنر ما طرح نهایی را برای شما ارسال و از شما تایید میگیریم و سپس مراحل چاپ آن را طی میکنیم.شما نیز میتوانید طرح مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید و ما با بیشترین کیفیت آن را برای شما چاپ کنیم.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ بنر  اینترنتی با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.