مقالات

چاپ بنر انتخابات

چاپ بنر انتخابات

یکی از خدمات گروه طراحان اطلس چاب بنر است . چاپ بنر شامل انواع مختلفی میشود و چاپ بنر انتخابات یکی از رایج ترین انواع آن است  که در زمان های بخصوص مثل انتخابات و رای گیری مجلس شورای اسلامی بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

چاپ بنر انتخابات برای اهداف خاصی مثل معرفی کاندیدا و چاپ رزومه و عکس و حتی شعار انتخاباتی او به کار میرود و بسیاری از کاندیدا ها برای معرفی خود از آن استفاده میکنند. در واقع چاپ بنر در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را دارد.شما میتوانید بنر های خود را در سطح شهر نصب کنید تا افراد بیشتر با شما و رزومه کاریتان آشنا شوند. پس برای انتخابات پیش رویتان حتما به تبلیغات نیاز دارید.

چاپ بنر انتخابات برای افرادی است که میخواهند توجه بیشتری را به سمت خود جلب کنند و در معرض دید عموم قرار بگیرند. چرا که سایز بزرگ این بنر های تبلیغاتی باعث جلب توجه میشود . سیاست شما در انتخاب رنگ و متن میتواند به شما کمک ویژه ای بکند.به شما پیشنهاد میکنیم قبل از سفارش چاپ بنر ابتدا با مخاطبان خود آشنا شوید و شناخت کافی را به دست آورید و ببینید که چگونه آن ها به سمت شما کشیده میشوند پس از ایده های خاص استفاده کنید.مثلا میتوانید جملاتی کوتاه و پر از انرژی مثبت استفاده کنید تا حس خوبی در مخاطب القا شود.

چاپ بنر انتخاباتی

گروه طراحان اطلس بنر شما را مطابق با طرح و رنگ دلخواهتان چاپ میکند . حتی شما محدودیتی در انتخاب سایز بنر خود ندارید. پس با خیال راحت چاپ بنر خود را به ما بسپارید.

جنس بنر انتخاباتی

همان طور که میدانید همه بنر های انتخاباتی در فضای های خارجی و در محیط باز نصب میشوند به همین دلیل جنس و کیفیت بنر های انتخاباتی بسیار پر اهمیت است چرا که عوامل طبیعی مثل باد و باران و برف میواند روی آن تاثیر بگذارد.به همین خاطر چاپ بنر اطلس از دستگاه های پیشرفته چاپ استفاده میکند چرا که کیفیت و رضایت مشتری در درجه اول قرار میگیرد.

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ بنر با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.