چاپ استند یکی دیگر از روش های تبلیغاتی است، استند پایه ای است که در سازه های نمایشگاهی و برای ساختن و غرفه آرایی نمایشگاه کاربرد دارد.

استندهای نمایشگاهی امروزه در بسیاری از معابر، فروشگاهها، داروخانه ها، سالنهای همایش، نمایشگاهها و حتی دفاتر و شرگتها کاملاً قابل مشاهده هستند.

همچنین استند نمایشگاهی پایه ای است که در سازه های نمایشگاهی و برای ساختن و غرفه آرایی نمایشگاه کاربرد دارد.

چاپ استند پلات و لمینیت به این صورت است که اول طراحی استند انجام میگیرد، سپس با دستگاه پلاتر چاپ استند و با دستگاه لمینیتور روکش دهی و سپس کنار استند چاپ شده گانچ و رو ی میله های استند قرار میگیرند.

چاپ استند بنر نیز یکی دیگر از موارد است که از لحاظ قیمتی قیمت پایین تری نسبت به قیمت چاپ استند پلات و لمینیت دارد و فقط با دستگاه چاپ بنر چاپ شده و روی پایه قرار میگیرد و کیفیت پایین تری برخوردار می باشد.

چاپ استند نمایشگاهی

انواع چاپ استند نمایشگاهی ، رول آپ، استند پوستر، کانتر نمایشگاهی و کاتالوگ استند که چاپ و تبلیغات اطلس ارائه دهنده کلیه خدمات چاپ استند می باشد.

پایه استند ایکس:

نوع ساده و اغلب مشاهده شده استند تبلیغاتی که به صورت ایستاده با پایه های ضربدری (ایکس) و یا انواع قابل ارئه است.

استند پوستر:

این نوع استند نیز جهت تبلیغات و نصب پوسترهای نمایشگاهی و تبلیغاتی در سه مدل قابل ارائه می باشد.

استند رول آپ:

نوعی استند تبلیغاتی که از غلافی رولی شکل بیرون می آید.

کاتالوگ استند:

از این نوع استند همانطر که از نامش پیدا است جهت قرار دادن وچیدن اقلامی نظیر کاتالوگ ، بروشور و مجلات استفاده می گردد.

قاب فنری:

وسیله ای برای نمایش هر چه زیباتر پوستر روی دیوار می باشد، که از لوله های آلومینیومی و گوشه پلاستیکی تشکیل شده است.

پوستر اسنپ:

یکی دیگر از سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی می باشد که به منظور قرار دادن پوستر و ایستای بهتر آنو استفاده می شود. جنس آن از آلومینیوم می باشد که پوستر بعد از چاپ پلات و لمینت شدن به صورت شیرازه از بالا و پایین در فریم آن قرار می گیرد.

کانتر:

یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی و فروش که جهت استفاده در نمایشگاهها، غرفه ها، لابی ها و … مورد مصرف قرار می گیرد، میز کانتر می باشد. میز کانتر تاجدار و میز کانتر ساعتی دو نوع از میزهای کانتر موجود در بازار می باشد.

استند پاپ آپ:

یکی دیگر از سازه های پرتابل نمایشگاهی که امروزه مورد توجه و استفاده پرپا کنندگان غرفه‌های نمایشگاهی، سمینارها و برگذار کنندگان کنفرانسهای خبری و ورزشی قرار گرفته است استند پاپ آپ می باشد.

کیفیت میله ای استند باعث نوسان و یا تفاوت قیمت استند ها میشود هر چقدر این میله ها کیفیت بالاتری داشته باشند قیمت استندها بالاتر است.