مقالات

چاپ استند تبلیغاتی

چاپ استند تبلیغاتی

چاپ استند تبلیغاتی

چاپ استند تبلیغاتی از جمله پرکاربردترین مفیدترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین ابزارهای تبلیغات میتواند باشد.

امروزه در بسیاری از معابر، فروشگاهها،داروخانه ها، سالنهای همایش، نمایشگاهها و حتی دفاتر و شرکتها کاملاً قابل مشاهده هستند .

متاسفانه بسیاری از مشتریان گرامی از تنوع قابل دسترسی این استندها مطلع نبوده و به فراخور نیاز خود سفارش طراحی و ساخت نمی دهند .

استند سازه هایی هستند که در ابعاد و مدل های مختلف  در غرفه سازی و غرفه آرایی در نمایشگاه ها کاربرد دارند . از استند ها برای معرفی محصولات در فروشگاه ها هم استفاده می شود.

چاپ استند به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شود. : چاپ استند برای فضاهای خارجی و چاپ استند برای فضاهای داخلی.

چاپ استند برای فضاهای خارجی شامل چاپ بر روی بنر یا سولیت و پی وی سی است که به شما امکان استفاده از استند در فضاهای خارجی که در معرض باد و باران و نور آفتاب هستند را می‌دهد.

مزیت این نوع چاپ استند دوام و مقاومت مدیای چاپ شده در معرض عوامل محیطی است لذا هزینه‌ی بالاتری را در بر خواهد داشت.

نوع دیگری از چاپ استند، استفاده از روش چاپ فضای داخلی است که در این حالت با استفاده از چاپ بر روی کتد و استفاده از لمینیت چاپی با کیفیت و جذاب به شما ارائه می‌شود.

در طراحان اطلس به هر دو طریق چاپ استند انجام می‌شود و در صورت لزوم مشاوره مناسب برای انتخاب هر کدام از روش‌های چاپ ارائه می‌شود.

استندهای نمایشگاهی

استندهای نمایشگاهی یکی از ابزاری هستند که در نمایشگاه ها و با تنوع خاص و اشکال مختلف به معرفی خدمات و کالا و محصول شما میپردازند. استندهای نمایشگاهی با اینکه بزرگ نیستند ولی از لحاط بازدهی تبلیغاتی بسیار مفید می باشند.

از ویژ گی های استند رومیزی و استند پاپ آپ و استند رول آپ می توان به پایین بودن قیمت ، سطح تبلیغ وسیع آن و تولید سریع آن اشاره کرد. یکی دیگر از مزییت های سازه های نمایشگاهی حمل آسان آن است که براحتی تولید و براحتی حمل می شوند .

بیشتر سازه های نمایشگاهی از جمله استند پاپ آپ و استند جا کاتالوگی و استند جا بروشور و استند ایکس دارای کیف مخصوص برای حمل و نقل هستند.

استند ها سازه هایی هستند که براحتی هر مدیایی که باشد روی آنها نصب می شود اعم از استند پلات و لمنیت و استند بنر و استند و استند رول آپ و استند په په و … استندهایی که برای فضاهای داخلی و فضای باز استفاده می شود به استند های (indoor banner) معروف می باشند و استند هایی که در فضا و محیط داخلی استفاده می شوند (outdoor banner) می گویند. استند ها بعلت سبکی و راحتی جابجایی به استندهای پرتابل هم معروف می باشند .

کاربرد استند تبلیغاتی در کجاست؟

استندها اغلب در محیط هایی که به معرفی کالا یا محصول یا ایده ای پرداخته می شود از استندهای تبلیغاتی استفاده می شود.

استندها اغلب در کنفرانس های مهم و رویداد ها و فروشگاه ها و نمایشگاه ها و هتل ها و مراکزی که خرید در آن جریان دارد بیشتر یافت می شود.

چاپ استند تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر و کارآمد است.

چاپ استند فروشگاهی در فروشگاه ها امروزه بسیار ترویج پیدا کرده است از انواع دیگر استندها که امروزه با پیشرفت صنعت چاپ و تبلیغات بیشتر مورد اقبال عمومی قرار گرفته اند می توان به استند های نمایشگاهی، استند بنر، استند پلات و لمینیت، استند ایکس، استند رول آپ و استند پاپ، استند کانتر و استند جا کاتالوگی و استند جا بروشوری اشاره نمود.

از استند ها بیشتر در سازه های نمایشگاهی برای اجرا در نمایشگاه ها استفاده می شود.

 مزایای استفاده از استندهای تبلیغاتی فروشگاهی و نمایشگاهی

  • استفاده از استندها در فضای داخلی و فضاهای خارجی
  • استفاده از استند رول آپ گردان که بصورت دوطرفه چاپ می شود
  • قیمت پایین استندها و مقرون به صرفه بودنشان
  • حمل و نقل آسان استندها و نصب آسان و سریع آن ها
  • طراحی آسان و ساده استندها و ایجاد تغییرات با کمترین میزان تخصص
  • براحتی سایز استندها قابل تنظیم است
  • قابلیت تولید سایز اختصاصی استند
  • تنوع در فرم استندها و ساخت قالب دلخواه مشتریان
  • قابلیت طراحی و ساخت نسبت به نیاز مشتریان

چاپ استند تبلیغاتی

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.