مقالات

نمونه کارت ویزیت های جذاب با طراحی خاص

نمونه کارت ویزیت

کارت ویزیت اولین، ساده ترین و پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی، جهت معرفی کسب‌ و‌ کار شماست؛ به طور کلی کارت ویزیت ها به سه شکل عمودی، افقی و مربعی به چاپ می‌رسند؛ در واقع طراحی صحیح و چاپ مناسب کارت ویزیت ها نکته‌ای است که همواره باید به آن توجه داشت؛ به عنوان مثال چگونگی درج اطلاعات، استفاده از لوگوی تجاری، توجه به توناژ رنگی و جنس مناسب آن از موارد حائز اهمیت در این زمینه است. امروزه جهت افزایش ماندگاری و ظاهری زیباتر، از روکش‌های سلفون مات و براق و لمینت در چاپ کارت ویزیت ها استفاده می‌گردد. افزودن سطح UV، نقره‌کوب و طلاکوب به کارت نیز از دیگر مواردی است که می‌تواند زیبایی ظاهری آن را چندین برابر کند. در این بخش همراه ما باشید تا در ادامه شما را با چند نمونه کارت ویزیت با طراحی خاص و جذاب، آشنا کنیم؛

هرگز این نکته را فراموش نکنید، که طراحی حرفه ای کارت ویزیت زمانی مورد توجه قرار میگیرد که از کیفیت بالایی در بخش چاپ برخوردار باشد.

نکات مهم در طراحی کارت ویزیت

عدم توجه به هر کدام از نکات مهم در طراحی کارت ویزیت و چاپ صحیح آن می‌تواند به راحتی این کارت تبلیغاتی را به یک کارت بی‌فایده بدل کند. به همین دلیل مجموعه‌ی  با دارا بودن مجرب‌ترین متخصصان در زمینه طراحی و چاپ کارت ویزیت‌ قادر ‌به ارائه کارت ویزیت های جذاب و با کیفیت به مشتریان خود می‌باشد.

همچنین این مجموعه به عنوان اولین و تنها ارائه‌دهنده ابزاری جهت طراحی آنلاین و رایگان محصولات چاپی همچون کارت ویزیت، سربرگ، تراکت، بروشور، کارت دعوت و … مفتخر است که با گردآوری مجموعه‌ای از طرح‌های متنوع و جذاب امکان انتخاب کارت ویزیت دلخواه و ویرایش آن متناسب با اطلاعات تجاری هر فرد به صورت کاملا رایگان و آنلاین را برای مشتریان عزیز خود فراهم کرده است. همچنین پس از انتخاب طرح دلخواه و ویرایش آن امکان ثبت سفارش و قرارگیری آن طرح در فرآیند چاپ باکیفیت نیز از دیگر مزایایی است که به صورت اتوماتیک توسط مجموعه “طراحان اطلس” ارائه می‌گردد.

نمونه کارت ویزیت با طراحی خاص

 

طراحی کارت ویزیت
کارت ویزیت خاص چوبی نمونه کارت ویزیت خاص
کارت ویزیت خاص کارت ویزیت جذاب
کارت ویزیت خاص کارت ویزیت جذاب
نمونه کارت ویزیت خاص نمونه کارت ویزی خاص
نمونه کارت ویزیت نمونه کارت ویزیت شیشه ای
کارت ویزیت خاص کارت ویزیت جذاب
نمونه کارت ویزیت نمونه کارت ویزیت
کارت ویزیت جذاب نمونه کارت ویزیت خاص
نمونه کارت ویزیت شیک کارت ویزیت خاص
نمونه کارت ویزیت حرفه ای نمونه کارت ویزیت خاص
کارت ویزیت خاص نمونه کارت ویزیت شیک
نمونه کارت ویزیت حرفه ای نمونه کارت ویزیت شیک
نمونه کارت ویزیت خاص نمونه کارت ویزیت خاص
نمونه کارت ویزیت خاص کارت ویزیت حرفه ای و خاص
نمونه کارت ویزیت شیک نمونه کارت ویزیت خاص
نمونه کارت ویزیت خاص کارت ویزیت خاص
نمونه کارت ویزیت خاص
کارت ویزیت شیک کارت ویزیت شیک
نمونه کارت ویزیت خاص کارت ویزیت خاص
نمونه کارت ویزیت خاص نمونه کارت ویزیت خاص
کارت ویزیت حرفه ای کارت ویزیت حرفه ای
نمونه کارت ویزیت شیک نمونه کارت ویزیت شیک
نمونه کارت ویزیت خاص نمونه کارت ویزیت خاص
کارت ویزیت حرفه ای کارت ویزیت خاص
نمونه کارت ویزیت خاص نمونه کارت ویزیت حرفه ای

 

 

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
جهت سفارش طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

همچنین شما عزیزان میتوانید قبل از اقدام به تهیه کارت ویزیت اختصاصی خود، با مشاورین مجموعه “طراحان اطلس” در این زمینه به صورت رایگان مشورت کرده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.