مقالات

مهم ترین مزایای چاپ فاکتور

چاپ فاکتور در تهران

فاکتور برگه ای است که معمولا فروشنده در فرایند فروش و داد و ستد به خریدار ارائه میکند که حاوی اطلاعات خاص آن محصول میباشد و تک تک اطلاعات همانند تعداد ، قیمت ، وزن و … در آن درج شده است . بیشتر فروشندگان از فاکتور برای معاملات خود استفاده میکنند چرا که برای آن ها مزایایی به دنبال دارد و اهمیتش بر هیچ کس پوشیده نیست حتی میتوان گفت فروشندگان فاکتور را برای کسب و کارشان یک راه تبلیغاتی در نظر میگیرند.  به همین دلیل در این مطلب باهم بررسی میکنیم که چرا شما به چاپ فاکتور نیاز دارید و مزایای چاپ فاکتور چیست ؟

انواع فاکتور در کسب و کار

انواع مختلفی فاکتور وجود دارد که در زیر به معرفی هر یک و مزایای آن میپردازیم .

فاکتور رسمی : برای مشاغلی چاپ میشود که باید فاکتور را به اداره امور مالیات تحویل دهند که در صورت عدم ارائه جریمه میشوند.

فاکتور غیر رسمی : در این نوع از چاپ فاکتور ، صدور فاکتور فقط برای ارائه به مشتری است و مالیاتشان به صورت علی الراس محاسبه میشود .

فاکتور بدون سربرگ : این نوع فاکتور بسیار ساده بوده و معمولا در همه لوازم تحریری ها پیدا میشود .

فاکتور سربرگ دار : برای این نوع فاکتور شما باید فاکتور مورد نظرتان را همراه با مشخصات به یک مرکز تخصصی طراحی و چاپ بسپارید تا برای شما طرحی بی نظیر به همراه لوگو و سایر مشخصات چاپ شود.

هر کسب و کار با توجه به هدفش یکی از فاکتور هایی که معرفی کردیم را انتخاب میکند .بیشتر فروشندگان دوست دارند که فاکتور اختصاصی و ویژه خود را داشته باشند چراکه بیشتر در معرض دید قرار خواهند گرفت و از  بین رقبای خود متمایز میشوند. همچنین داشتن یک فاکتور خوب میتواند به کسب و کار شما اعتبار بخشد و شامل مزایایی شود که در زیر به آن اشاره میکنیم.

مزایای چاپ فاکتور

مزایای چاپ فاکتور

ارزان قیمت

به طور کلی هزینه چاپ فاکتور کم است ولی در چاپ فاکتور ارزان شما میتوانید سفارش خود را به صورت عمده و با تیراژ بالا ثبت کنید تا قیمت نهایی برای شما بسیار ارزان در بیاید. همچنین اگر به تعداد زیادی فاکتور نیاز ندارید میتوانید فاکتور خود را به صورت دیجیتال در تیراژ کم چاپ کنید. در کل شما میتوانید با یک هزینه کم ، تبلیغات و بازاریابی زیادی انجام دهید .

ماندگاری بالا

حتما شما هم این تجربه داشته اید که در کیف مدارک خود یک فاکتور برای ۱۰ سال پیش وجود دارد و شما هنوز آن را نگه داشتید. این نشان از ماندگاری فاکتور دارد چرا که معمولا فاکتور ها یک سند محسوب میشوند و به دلیل اهمیتی که دارند معمولا افراد آن ها را نگه میدارند. اگر شما در فاکتور خود آدرس و شماره تماس هم درج کرده باشید ، مشتری میتواند بعد از چند سال با شما نیز در ارتباط باشد .

مزایای چاپ فاکتور

برقراری ارتباط با شما

یک فاکتور اصولی باید شامل لوگو ، ایمیل ، شماره تماس و  آدرس دقیق و … شما باشد . میتوان گفت فاکتور حکم کارت ویزیت را برای کسب و کار شما دارد . بسیاری از افراد به این نکته توجه نمیکنند و فقط به چاپ کارت ویزیت اصرار دارند و مشخصات خود را در فاکتور درج نمیکنند. پس حتما حتما به درج مشخصات در چاپ فاکتور توجه کنید .

مناسب برای همه مشاغل

یکی از مزایای چاپ فاکتور این است که هر کسب و کاری میتواند از آن استفاده کند و شما هیچ محدودیتی ندارید. شما میتوانید هم محصول و هم خدمات خود را در فاکتور درج کنید .

 قابل حمل بودن

فاکتور ها سبک و کم جا هستند به همین دلیل فروشندگان میتوانند آن را داخل یک پاکت به شما تحویل دهند . همچنین نگهداری از آن بسیار آسان است و تا سالها میماند.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد .مجموعه چاپ اطلس در کمترین زمان ممکن فاکتوری مناسب با کسب و کار شما را طراحی میکند .

[av_notification title=’توجه’ icon_select=’yes’ icon=’ue83f’ font=’entypo-fontello’ color=’red’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.’ av_uid=’av-2xkejz’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
برای سفارش و چاپ فاکتور ارزان با شماره های زیر تماس بگیرید.
شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۸۷۸۰۲۰ – ۰۹۱۲۴۶۶۶۴۶۹

–  شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۰۵۷۳۰۰
[/av_notification]

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.