مقالات

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان قیمت یکی از هدایای تبلیغاتی است که با در نظر گرفتن هزینه ی کمتری که شما عزیزان پرداخت می کنید میتواند جز بهترین هدایای تبلیغاتی باشد که روی مشتری تاثیر بسزایی میگذارد.

ارائه محصولات تبلیغاتی بسیار موثر هستند زیرا یکی از روش های مدرن تبلیغات محسوب می شود. هدیه دادن و جذابیت دادن به احساسات ، راهی برای بروز قدردانی است. بنابراین تبلیغات موثر در بازاریابی با هدایای تبلیغاتی که موجب خوشحالی مشتری می شود را انجام دهید.
یک روانشناسی کامل در پشت هدیه دادن وجود دارد، شما می دانید. در واقع، هدیه دادن مزایای روحی را ارائه می دهد، زیرا این یک روش جهانی برای نشان دادن علاقه، قدردانی و قدردانی است و گیرندگان احساس می کنند هدیه دریافت کرده اند

ساعت دیواری تبلیغاتی به عنوان یک هدیه کاربردی قلمداد میشود. شاید به جرات بتوان گفت که همه گیر ترین نوع هدیه تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی دیواری می باشد.

ساعت های دیواری تبلیغاتی در ابعاد و اندازه های بسیار متفاوتی تولید و عرضه می گردند و برای تبلیغات بر روی این کالا میتوان از بخش صفحه ساعت و یا در صورت امکان از قسمت بدنه ساعت دیواری نیز استفاده کرد.

صفحه ساعت تبلیغاتی دیواری بصورت کاملا سفید و بدون چاپ می باشد که به سلیقه مشتری طراحی می گردد و قابلیت چاپ های چند رنگ تفکیکی (چاپ سیلک) و یا رنگی افست را دارد.

انواع جنس بدنه ساعت دیواری تبلیغاتی شامل: پلاستیکی، فلزی، چوبی و یا ترکیبی از هر سه می باشد.

موتور ساعت دیواری تبلیغاتی در سه نوع چپ گرد و راست گرد و روان گرد قابل عرضه و همچنین موتور این ساعت ها ساخت کشورهای چین و تایوان و دارای گارانتی می باشد.

ما در گروه طراحان اطلس با ارائه ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده ایم که با هزینه کمتر و همان کیفیت قبلی این محصولات را سفارش دهند و جهت تبلیغ کسب و کار خود در میان افراد تلاش کنند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.