تبلیغات کلیکی

در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد. ما آگهی های شما را در سایت های مرتبط با محصول شما نمایش می دهیم. زمانی که روی آن آگهی کلیک شود، هزینه ای را بابت آن کاربر (کلیک) از شما دریافت خواهیم کرد. تبلیغات کلیکی (PPC) روشی موثر برای بالا بردن ترافیک سایت شماست؛ همچنین با توجه به تعداد نمایش بالای آگهی ها، این روش منجر به برندسازی می شود.

تبلیغات کلیکی

انواع تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یکی از راه های مناسب برای معرفی محصول و خدمات شماست. در این نوع تبلیغات به واسطه‌ دیده شدن برند شما، حتی اگر کلیکی صورت نگیرد، به صورت پیش فرض باعث افزایش آگاهی درباره‌ برند شما خواهد شد. شما حتی می توانید در کنار معرفی محصول و خدمات تان، پیشنهاد و تخفیف های خود را نیز به جامعه بزرگی نمایش دهید.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی به واسطه سادگی خود، باعث می شوند تا کاربران به راحتی از محتوای تبلیغ و وب سایت فوق باخبر شوند. همچنین در تبلیغات متنی، تمام توجه کاربر به کلیت محصول یا خدمت شماست؛ به همین واسطه، کاربر فقط زمانی روی تبلیغ شما کلیک خواهد کرد که جذب مفهوم محصول / خدمت شما شوند.

تبلیغات ویدئویی

این سرویس به آگهی دهندگان این امکان را می دهد تا بتوانند تبلیغات ویدیویی خود را در اپلیکیشن های گوشی های هوشمند نمایش دهند. کسب‌ و کارها می توانند از این سرویس به منظور برندسازی و همچنین افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود بهره ببرند.

در صورتی که برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به تبلیغات دارید کافی است آگهی خود را به شبکه تبلیغاتی چاپ و تبلیغات اطلس ارائه دهنده خدمات تبلیغات کلیکی ، تبلیغات بنری ، تبلیغات متنی ، تبلیغات ویدئویی ، تبادل لینک و … سپرده تا روزانه میلیون ها بار در سایت های نمایش دهنده تبلیغات، نمایش داده شوند.