تبلیغات در گوگل

 تبلیغات در گوگل مزایای زیادی برای دیده شدن ما، سایت ما، محصولات ما و … دارد. به خاطر افزایش سفارش طراحی وب سایت خب مسلما نیاز به بازاریابی اینترنتی وب سایت ها هم زیاد شده است. بنابراین اگر قصد پیشرفت داریم تبلیغات در گوگل بسیار ضروری است. یک راز موفقیت در هر کسب و کاری تبلیغات است. هدف از تبلیغ در گوگل رونق بخشیدن به کسب و کار شما و افزایش مشتریان و فروش بیشتر شماست.

تبلیغات در گوگل

مزایای تبلیغات در گوگل

۱- هزینه کمتر نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی

یکی از مزایای تبلیغ در گوگل هزینه کمتر تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی (تلویزیون ، رادیو ، بیلبورد ، مجلات ، راهنمای همشهری و…) می باشد.

۲- هدفمند بودن تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی هدفمند است. در این نوع تبلیغات شما هزینه بدون بازگشت و الکی نمی دهید.

۳- مشتریان واقعی با تبلیغ در گوگل

همچنین همه برای تنوع روی آگهی شما کلیک نمی کنند . بلکه هر شخص هنگام نمایش تبلیغات در گوگل زمانی کلیک می کند که  ۱۰۰% نیازمند به خدمات و یا محصولات شما باشد و خب این بسیار خوب است. پس پول شما هدر نمی رود.

۴- مشتریان جهانی با تبلیغ در گوگل

 تبلیغ در گوگل برای شما مشتری جهانی درست می کند. چرا که تبلیغات در گوگل می تواند در هر کشوری که مورد نظر شماست نمایش داده شود. خب این هم یک سود دیگر تبلیغات در گوگل است.

۵- افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل

خب مسلما افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل موجب مداومت در سفارش تبلیغات در گوگل می گردد.

۶- افزایش جستجوی مشتریان در گوگل

باور کنید شاید انقدری که افراد جدیدا در اینترنت و گوگل می روند دیگر به بنر ها ، روزنامه ها و … توجه نمی کنند. در حال حاضر مشتریان شما بیشتر از هر وقت دیگری از اینترنت و جستجوی در گوگل استفاده می کنند.